Nazywamy się To Mało Powiedziane i jesteśmy teatrem improwizacji. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z twoich sugestii! Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

By grać, używamy spontaniczności, uważnej obserwacji i waszego wsparcia. Podajecie nam swoje inspiracje – może to być słowo, ruch , dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię.

Macie rację, to wszystko jest na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych spektakli. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty!

W swoim repertuarze mamy między innymi następujące spektakle komediowe:
Krótkie Formy – spektakl komediowy złożony z krótkich skeczów, które tworzymy na żywo do sugestii publiczności.

Historia pewnej miłości – najbardziej romantyczny format w historii teatru improwizowanego! Naszą inspiracją jest pierwsza randka kogoś z przybyłych gości. Jedno spotkanie – kilkanaście możliwych zakończeń.

Tymczasem – jedno miejsce, kilkoro bohaterów, czy ich losy przetną się ze sobą? Do waszej sugestii zaimprowizujemy serię scen, które będzie łączyć jedno miejsce.

Dobranocka dla dorosłych – tworzymy barwną opowieść do tytułu wymyślonego przez publiczność. Co siedzi w głowach dorosłych, którzy mają szansę napisać własną bajkę? 

Impro Szkraby – występ stworzony z myślą o dzieciach. Mali widzowie zostają scenarzystami i reżyserami bajek. Decydują, jak ma wyglądać bajka – tworzą bohaterów, stają się żywą scenografią, rozwijają losy postaci. Wspaniała okazja do wspólnej zabawy – dzieci, rodziców i improwizatorów.